Nacházíte se na starých webových stránkách ZŠ Filosofská.
Nové naleznete na www.zsfilosofska.cz

15.února.2017

Zápis do prvních tříd, Den otevřených dveří

Zápis dětí do prvních tříd proběhne dne 4.dubna a 5.dubna 2017 vždy od 14,00 do 18,00 hodin ve školském objektu Filosofská a školském objektu Jitřní.

16.ledna.2017

Blíží se Laťka Jitřní – 20. ročník závodu do výšky

Nejdéle pravidelně se opakující akce školy – závod ve skoku vysokém Laťka Jitřní – je po roce opět tady! A to už po 20!

29.prosince.2016

Interaktivní exkurze žáků 6. tříd do pravěku

Ve čtvrtek 24. 11. a v pátek 2. 12. 2016 jsme se my, žáci 6. tříd, sešli před osmou hodinou před školou a vyrazili jsme autobusem (s hodným panem řidičem) do Mladé Boleslavi do Templu. Cesta nám uběhla rychle a kolem deváté hodiny jsme vystoupili na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, odkud už to do Templu bylo přesně 35 kroků.

19.prosince.2016

Turnaj mezi školami v Laser game

Celkem 10 týmů, od 5. až do 9. tříd, se z naší školy zúčastnilo turnajů základního kola v Laser game (Samsung sportovní liga ZŠ). Ze tří soutěžních, a několika bonusových, her do semifinále zaručeně postoupily3 týmy. Z největší pravděpodobností se k nim přidá ještě tým na 4. „nechtěném“ místě a to jako „lucky loser“ – šťastný smolař. To se ale uvidí až podle výsledků po dohrání celé základní skupiny.

SOUTĚŽ ŠKOL V KOMPOSTOVÁNÍ

V objektu Jitřní je kompostér umístěn od roku 2012. Několik let již probíhá soutěž škol Prahy 4 v kompostování, kterou pravidelně vyhlašuje MČ Prahy 4. V pondělí 12. prosince bylo vyhlášení nejlepších škol za rok 2016. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – kvalita kompostu a dokumentace kompostování. V obou kategoriích se naše škola umístila na prvním místě.

ŠKOLA PÍSNIČKOU

V pondělí 12. prosince se žáci 5. A zúčastnili interaktivního hudebního vystoupení Škola písničkou v Malostranské besedě. Pořad se dětem velmi líbil. A také je zaujala následná vycházka Prahou, kde se prošli přes Karlův most na Kampu.

Florbal - dívky 8. a 9. tříd

Začátkem listopadu jsme se zúčastnily obvodního kola Prahy 4 ve florbale, které se konalo na Hamru. Hrály jsme ve složení Stázka Poláková, Gábi Hartmannová, Agi Mikundová, Veru Kučerová, Míša a Péťa Andresovy, Kačka Hořčičková, Klárka Hurtová, Markét Ježková, Terka Obuškevičová, Sofi Konvalinová a Barča Bumbalová.

09.prosince.2016

Vánoční jarmark – poděkování

Děkujeme všem rodičům, prarodičům, bývalým žákům naší školy za návštěvu Vánočního jarmarku.

starší >