Anglické divadlo – The Alien Grammar

Ve čtvrtek 22. června se vydali žáci tříd 6.C, 6.D a 6.E společně s  třídními učitelkami do divadla REDUTA, kde na ně čekalo divadelní představení s názvem The Alien Grammar.

Celé představení bylo v anglickém jazyce a bylo o mimozemšťanovi, který hledal na naší planetě Zemi dvě své děti Blipa a Blopa. Zároveň zde byli dva tajní agenti, kteří se ho snažili chytit pro účely výzkumu. Představení trvalo asi 1 hodinu a byla to celkem sranda. Herci mluvili anglicky srozumitelně a s velmi dobrou výslovností. Na pódium byli také přizváni někteří spolužáci, aby správně sestavili anglické tázací věty.

„Po divadle jsme se ještě stavili v obchodě, kde jsme si nakoupili nějakou svačinu a dobroty, které jsme si pak na Střeleckém ostrově ve stínu u vody snědli.“

Žáci 6.E

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-06-Anglicke-divadlo-Reduta-6-rocnik