Anglie 2018 – 2. den

(Text za objekt Filosofská) Ráno jsme se všichni sešli na parkovišti, nastoupili jsme do autobusu a zamířili jsme do pašeráckých jeskyň. V autobuse jsme si vyprávěli zážitky z rodin. Většina lidi byla spokojena a my patřili mezi ně. Když jsme dorazili na místo, stoupali jsme do kopce, až jsme došli k jeskyním. V jeskyních byla zima, takže všichni mrzli. Promítali nám video a pak jsme procházeli jeskyněmi, hráli hry a zkoušeli si, jak pašeráci pašovali čaj. Po konci prohlídky jsme měli rozchod ve městě a měli jsme možnost nakoupit suvenýry. Poté nás autobus zavezl na hrad jménem Hever Castle. V autobuse jsme se od paní učitelky Davidové dozvěděli zajímavé informace o Anně Bolejnové. Když jsme vystoupili všichni běželi na záchod jako o život. Zkoukli jsme zajímavou prohlídku na hradě a pak jsme se šli ztratit do bludiště. Naštěstí jsme se všichni našli a nasedli na autobus, který nás odvezl na parkoviště kde na nás čekali naše rodiny.

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-05-Anglie-2018-2-Davidova/

Nakonec přikládáme ještě fotky od žáků (Matěji, díky!).

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-05-Anglie-2018-2-Matej-vyber/Všechny články ze zájezdu do Anglie 2018: