Den bez tašek

Tušili jste, že se učení dá nosit i v něčem jiném, než v normální aktovce nebo školním batohu? My až dodnes ne. Ale jak se ukázalo, vynalézavost našich žáků nezná mezí. 🙂

Blíží se konec školního roku a spolu s ním i všelijaká závěrečná zkoušení a písemky. Abychom toto období trochu odlehčili, udělali jsme si náš vlastní originální „Casual Friday“, což v našem pojetí znamenalo „Den bez tašek“. S tímhle skvělým nápadem přišli žáci 4. C a okamžitě se ujal.

Stejně jako zaměstnanci velkých firem přijdou do zaměstnání v méně formálním oděvu, tak i my jsme si dnes vzali učení v netradičních „taškách“.

Ve škole tak byly k vidění nákupní vozíky, kočárky pro panenky, odpadkové koše, různé kýble a košíky, stejně jako nafukovací bazének, pytel na psí suchary nebo sekačka na trávu, v jejíchž útrobách se skrývaly moje pracovní věci.

Co myslíte, kdo byl nejoriginálnější?  Osobně si myslím, že všichni, kdo sebrali odvahu a trochu se odvázali.

A už teď se těšíme na speciální červnový den, kterým zakončíme školní rok. A jaký to bude? – Tak to se nechte překvapit.

Samozřejmě jsme se nezapomněli vyfotit, tak se můžete podívat, jak se nám podařilo naplnit záměr „Dne bez tašek“. 🙂 

Sepsala J. Davidová

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-05-Den-bez-tasek/