Den otevřených dveří – POZOR ZRUŠENO

Vážení rodiče,

den otevřených dveří dne 11. 3. 2020 se z hygienických důvodů nekoná.

Děkujeme za pochpení.

Vedení školy

Ve středu 11. března 2020 v časech 8:00 – 10:00 a 14:00 – 17:00 hod. se neuskuteční den otevřených dveří.

Vašimi průvodci školou se stanou žáci naší školy. Nejen oni, ale i pedagogové a vedení školy Vám odpoví na Vaše otázky. Žáci vypráví o zážitcích z výletů nejen do zahraničí, pochlubí se sportovními úspěchy i úspěchy ve vědomostních soutěžích. Budoucí žáčci prvního ročníku mohou ještě před zápisem nahlédnout do tříd, tělocvičen, do prostor školní družiny, do školní jídelny či odborných pracoven.

Termín zápisu je nezměněn.

Zápis do 1. tříd se uskuteční ve středu a čtvrtek 1. a 2. dubna 2020. Informace k zápisu naleznete v sekci Ke stažení » Zápis a v článku Zápis 2020 – základní informace.