Sbírka Děti dětem 2022

Jako už několik posledních let, i letos se žáci naší školy zapojili do charitativní akce „Děti dětem“, která má pomoci dětem z Dětského centra při Fakultní Thomayerově nemocnici. Šlo již o 12. ročník této sbírky a my se rozhodli, že ani letos nezůstaneme stranou.

Sbírka byla vyhlášena 11. listopadu a končila 12. prosince. Naši žáci tak měli měsíc na to, aby do školy přinesli pleny na lepítka, balzámy na rty, krémy na opalování, papírové kapesníky, vlhčené ubrousky a další věci, které můžou malé děti potřebovat.

V některých třídách na to byly využity peníze z třídního fondu, jinde paní učitelky zaapelovaly na cítění svých svěřenců.

Každopádně dne 12. prosince bylo vše zabaleno a převezeno do Dětského centra. A bylo toho opravdu hodně! Je vidět, že naši žáci mají dobrá srdce.

A kolik toho bylo a jak to žákům z našeho žákovského parlamentu slušelo, se můžete podívat na našich fotografiích.

Sepsala J. Davidová

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-12-Sbirka-Deti-detem/