Projekt EDISON 2020 – rozloučení

V pátek 28. 2. byl po týdnu zakončen projekt Edison, který se koná pouze jednou za dva roky. Tento rok si naše škola pozvala studenty z Taiwanu, Indie, Číny, Chile, Indonésie a Turecka.

V prvních hodinách v některých třídách probíhaly ještě zbylé prezentace, ale poslední vyučovací hodinu se všichni žáci druhého stupně sešli v malé tělocvičně, aby se mohli se zahraničními studenty pořádně rozloučit a poděkovat jim za celý tento týden.

A jak to vlastně probíhalo? Nejdříve poděkovala za nás všechny paní ředitelka a paní učitelka Davidová. Poté jsme si se studenty zatancovali turecký a indický národní tanec, které nás během chvilky naučili. Následně pronesli několik slov i studenti a my měli ještě chvilku si s nimi popovídat, vyfotit se a pořádně se rozloučit.

Projekt Edison jsme si moc užili a je nám líto, že se dalšího už nebudeme účastnit.

Žáci 9. E

Foto: Pavla Peroutková

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2020-02-EDISON-5-den-rozlouceni/K projektu EDISON 2020 doporučujeme také tyto články: