Florbalisté na jedničku

Již tradičně je podzimní část soutěží Poprasku Prahy 4 vyhrazena florbalovým turnajům. Veškeré zápasy se odehrávají v komfortní hale HAMR Braník. Soutěží se v pěti kategoriích. Dvě kategorie jsou dívčí (5.-6. a 8.-9. roč.), dvě chlapecké ve stejných věkových kategoriích a jedno smíšené družstvo 4.-5. tříd.

Vše „odstartovaly“ nejvyšší ročníky, kde se našemu dívčímu družstvu podařilo vybojovat krásné 3. místo a chlapci skončili na místě pátém.

V kategoriích pátých a šestých tříd to bylo dokonce ještě o něco lepší, a tak se naši sportovci mohli těšit z 2. místa dívek. Chlapci se po vítězném zápasu o první místo, které jednoznačně opanovali v poměru 7:0, zcela zaslouženě probojovali do celopražského finále.

Poslední kategorií, která poměřila své síly, byla kategorie ročníků prvního stupně. I tady naši mladí sportovci patřili k těm nejlepším a po pěkných zápasech v semifinále i o celkové umístění nakonec obsadili stupínek bramborový.

Robert Medřický

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-12-Florbaliste-na-jednicku/