Florbalistky zase zazářily!

Dne 11. 12. 2019 se konalo na Hamru v Braníku finálové kolo ve florbalu dívek 8. a 9. tříd. Ze základního kola jsme po náročném klání postoupili spolu se ZŠ Kunratice, ZŠ Horáčkovou a se ZŠ Sdružení.

Ve složení Maruška Tomandlová 9. D, Anička Jindráková 9. D, Kristýnka Kurýlová 9. D, Anička Zámečníková (coby gólmanka) 9. D, Terezka Turková  9. E, Bětka Sobotová 9. C, Evka Bedrníková 8. C, Alenka Vaňková 7. A a Kája Tikalová 7. A jsme pouze o jeden gól prohráli s favorizovanými Kunraticemi, krásný zápas jsme si užili s Horáčkovou, ale přece jen největší radost jsme měly z výhry nad ZŠ Sdružení s výsledkem 5:0.

Celkově jsme tak obsadili 3. místo v silné konkurenci škol z Prahy 4!

Děkujeme, děvčata, udělala jste nám velkou radost!

Milana Lokočová

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-12-Florbalistky-zase-zazarily/