Halloweenské vyučování v 1. A a v 1. B

Na „rozjezd“ po podzimních prázdninách jsme si 31. 10. 2022 uspořádali v prvních třídách Halloweenské vyučování.

Dýně a strašidelnou výzdobu jsme si připravili před podzimními prázdninami, dnes přišly na řadu ještě kostýmy. Třída byla rázem plná různých příšerek, kouzelníků i kouzelnic… I paní učitelka byla v kostýmu.

Děti měly připravený program na celý průběh vyučování. V matematice se řešily strašidelné příklady a doplňovaly pracovní listy. V českém jazyce děti soutěžily, tvořily slova z naučených slabik s netopýrem a doplňovaly pracovní listy se strašidly. Ani angličtina nezůstala pozadu a paní učitelka nás též provedla Halloweenem.

Dokonce nás přišla vystrašit paní zástupkyně v kostýmu a moc nás pochválila, jak pěkně pracujeme.

Nakonec jsme vyráběly strašidelný měsíc s čarodějnicí, kočkou a netopýrem.

Závěrem děti dostaly příšerky upečené v „peci“ paní učitelky a opravdu hrůzné pavouky, které moc a moc chutnaly.

Dnešní den jsme si velice užili a děti se těší na nějaké další překvapení.

Alena Hasmanová a Martina Papežová
třídní učitelky prvňáčků

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-10-Halloweenske-vyucovani-v-1A-a-v-1B/