Herní den

V pondělí 20. března proběhl nemilosrdný boj o co nejlepší umístění ve společenských a stolních hrách Piškvorky a Šachy. Slovo nemilosrdný je na místě, například Anetka Sezemská v Piškvorkách nedala nikomu šanci byť jen k získání alespoň jednoho bodu. Do finále se probojovala „bez ztráty květinky“ a ani ve finále na sebe nenechala dlouho čekat. Šimona Linga rozmetala na kopytech a vybojovala tak zaslouženě první místo, při čemž to vypadalo, že se pro Piškvorky přímo narodila.

Šachy se však nenechaly co do napínavosti zahanbit. Pro tuto kategorii jsme měli přihlášené sice jen tři soutěžící, lepší ukázka toho, že na počtu příliš nezáleží, už snad nemohla být. O pořadí umístění se hoši „prali“ celé dvě hodiny a svému soupeři nic nedarovali. Nakonec jsme museli umístění řešit remízou, jinak by byli kluci schopní hrát snad doteď J.

Po dlouhém a napínavém boji v obou kategoriích vše dopadlo následujícím umístěním:

Piškvorky:

1.místo – Anetka Sezemská 4.A
2.místo – Šimon Ling 3.B
3.místo Honzík Bauer 3.B

Šachy:

1.místo – Sam Karas 5.B
2.místo – Sebastián Mottl 4.C
2.místo – Ondřej Turek 5.B

Všichni zúčastnění soutěžící se však nevzdávali a bojovali statečně až do konce. Všem soutěžícím moc děkujeme za účast a budeme se těšit v dalších soutěžích na viděnou a výhercům třeseme pravicí a gratulujeme.

Anna Bachová