Jak jsme bojovali na Vyšehradě

V pochmurném listopadovém dni se třída 6. A vydala na akční vycházku na Vyšehrad.

Studené počasí nás neodradilo, ba naopak, měli jsme chuť se hýbat a zkoumat zajímavosti této naší krásné památky.

Organizace Praha hravě, v zastoupení pana lektora Nebeského, nám připravila bohatý a zábavný program formou soutěže. Mezi čtyřmi týmy probíhal celou dobu lítý boj o zlaťáky, nebo-li body. A že jsme jich získali rekordně mnoho!

Žáci 6. A prokázali své znalosti na mnoha záludných otázkách. Na závěr nás čekala bojová, orientační hra, která dopadla velmi dobře. Všichni účastníci akce si zaslouží pochvalu a organizátorům patří dík za skvělou náplň této vycházky.

Už se nám rýsuje další cíl, ale přeci jen, počkáme si na teplejší počasí… 😊

Žáci 6. A

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-11-Jak-jsme-bojovali-na-Vysehrade/