Komentovaná prohlídka Staroměstské radnice

V pátek 23. září se třídy 5. A a 5. C spolu s paní učitelkami Pilíkovou, Černou a Vojtíškovou vydali na prohlídku Staroměstské radnice. Přestože v září hodně pršelo, tento den se na nás usmívalo sluníčko. Celé dopoledne jsme si moc užili, jak si můžete přečíst v zhodnocení exkurze od Martina Rennera z 5. A.

V pátek 23. září jsme se vydali na výlet. V 7.45 jsme se všichni setkali před školou Filosofská. Jeli jsme autobusem číslo 121 a tramvají číslo 17. Vystoupili jsme na zastávce Staroměstská a došli jsme k radnici. Před radnicí jsme se podívali na orloj. Pak jsme sestoupili do podzemí. V podzemí jsme viděli studny. Poté jsme vystoupali na věž a kochali jsem se. Následně jsme sestoupili a odjeli zpět do školy. Byl to nejlepší výlet na světě.

Martin Renner, 5. A

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-10-Komentovana-prohlidka-Staromestske-radnice/