Kontakty na učitele a vychovatelky ŠD

EMAIL: prijmeni@zsfilosofska.cz

Kontakty na jednotlivé učitele: 241 029 0** – pro telefonní kontakt doplňte koncové číslo uvedené u jména pedagoga:

Třídní učitelé E-mail Telefon
1. A Martina Holečková holeckova@zsfilosofska.cz 241 029 066
1. B Jana Zapletalová zapletalova@zsfilosofska.cz 241 029 066
1. C Martina Skalická skalicka@zsfilosofska.cz 241 029 054
2. A Alena Hasmanová hasmanova@zsfilosofska.cz 241 029 066
2. B Martina Papežová papezova@zsfilosofska.cz 241 029 066
3. A Jaroslav Piskač piskac@zsfilosofska.cz 241 029 051
3. B Barbora Chramostová chramostova@zsfilosofska.cz 241 029 051
4. A Erika Zoubková zoubkova@zsfilosofska.cz 241 029 054
4. B Olga Zůnová zunova@zsfilosofska.cz 241 029 051
4. C Dana Micková mickova@zsfilosofska.cz 241 029 062
5. A Dana Kaššaiová kassaiova@zsfilosofska.cz 241 029 061
5. B Zuzana Kratochvílová kratochvilova@zsfilosofska.cz 241 029 062
5. C Ľubica Vojtíšková vojtiskova@zsfilosofska.cz 241 029 057
6. A Lenka Pilíková pilikova@zsfilosofska.cz 241 029 062
6. B Vladimíra Kopřivová koprivovav@zsfilosofska.cz 241 029 064
6. C Lada Šámalová samalova@zsfilosofska.cz 241 029 050
7. A Šárka Vinařová vinarova@zsfilosofska.cz 241 029 061
7. B Barbora Macedo Rosique macedo@zsfilosofska.cz 241 029 057
8. A Milana Lokočová lokocova@zsfilosofska.cz 241 029 057
8. B Jaroslava Davidová davidova@zsfilosofska.cz 241 029 050
8. C Renata Justová justova@zsfilosofska.cz 241 029 061
9. A Nune Sargsyan sargsyan@zsfilosofska.cz 241 029 062
9. B Michaela Adámková adamkova@zsfilosofska.cz 241 029 064
9. C Zuzana Schilhartová schilhartova@zsfilosofska.cz 241 029 055

 

Netřídní učitelé E-mail Telefon
Marek David david@zsfilosofska.cz 241 029 063
Tomáš Fuksa fuksa@zsfilosofska.cz 241 029 064
Adam Kopecký kopecky@zsfilosofska.cz 241 029 055
Zuzana Lanzendörferová lanzerdorferova@zsfilosofska.cz 241 029 065
Monika Lejčková lejckova@zsfilosofska.cz 241 029 057
Laura A. Martinez martinez@zsfilosofska.cz 241 029 050
Robert Medřický medricky@zsfilosofska.cz 241 029 067
Václav Mlejnek mlejnek@zsfilosofska.cz 241 029 058
Marie Mlejnková mlejnkova@zsfilosofska.cz 241 029 065
Pavla Peroutková peroutkova@zsfilosofska.cz 241 029 065
Markéta Polednová polednova@zsfilosofska.cz 241 029 050
Hana Sulková sulkova@zsfilosofska.cz 241 029 065
Viktor Šafařík safarik@zsfilosofska.cz 241 029 058
Eva Šachová sachova@zsfilosofska.cz 241 029 065

 

Asistenti pedagoga E-mail Telefon
Barbora Hradecká hradecka@zsfilosofska.cz 241 029 064
Veronika Kubásková kubaskova@zsfilosofska.cz 241 029 047
Petra Rašovská rasovska@zsfilosofska.cz 241 029 054
Yulia Yurchenko yurchenko@zsfilosofska.cz 241 029 058

Školní družina:
241 029 047
Kontakty na jednotlivé vychovatelky naleznete v sekci O škole – Školní družina.