Kontakty na učitele a vychovatelky ŠD

EMAIL: příjmení@zsfilosofska.cz

Školský objekt Filosofská

Kontakty na jednotlivé učitele (objekt Filosofská): 241 029 0** – pro telefonní kontakt doplňte koncové číslo uvedené u jména pedagoga:

Třídní učitelé E-mail Telefon
1.C Martina Holečková holeckova@zsfilosofska.cz 241 029 066
1.D Mária Křivánková krivankova@zsfilosofska.cz 241 029 066
2.C Jana Zapletalová zapletalova@zsfilosofska.cz 241 029 066
2.D Olga Zůnová zunova@zsfilosofska.cz 241 029 051
2.E Martina Boubelíková boubelikova@zsfilosofska.cz 241 029 066
3.C Jovana M. Taševská tasevska@zsfilosofska.cz 241 029 062
3.D Lenka Pilíková pilikova@zsfilosofska.cz 241 029 062
3.E Dana Micková mickova@zsfilosofska.cz 241 029 062
4.D Květa Šrámková sramkova@zsfilosofska.cz 241 029 062
4.C Andrea Černá cerna@zsfilosofska.cz 241 029 050
5.D Marie Miškovská miskovska@zsfilosofska.cz 241 029 055
6.C Petra Viktorová viktorova@zsfilosofska.cz 241 029 055
6.D Renata Justová justova@zsfilosofska.cz 241 029 061
7.C Eva Šachová sachova@zsfilosofska.cz 241 029 065
7.D Jaroslava Davidová davidova@zsfilosofska.cz 241 029 050
7.E Šárka Nováková novakova@zsfilosofska.cz 241 029 064
8.C Nikola Sudíková sudikova@zsfilosofska.cz 241 029 057
8.D Dana Kaššaiová kassaiova@zsfilosofska.cz 241 029 061
9.C Dora Nekůžová nekuzova@zsfilosofska.cz 241 029 064
9.D Květoslava Brázdová brazdova@zsfilosofska.cz 241 029 058

 

Netřídní učitelé E-mail Telefon
Iveta Číhalová cihalova@zsfilosofska.cz 241 029 065
Lada Kuběnková kubenkova@zsfilosofska.cz 241 029 061
Jana Lálová lalova@zsfilosofska.cz 241 029 050
Milana Lokočová lokocova@zsfilosofska.cz 241 029 057
Robert Medřický medricky@zsfilosofska.cz 241 029 067
Václav Mlejnek mlejnek@zsfilosofska.cz 241 029 058
Nune Sargsyan sargsyan@zsfilosofska.cz 241 029 051
Veronika Švecová svecova@zsfilosofska.cz 241 029 058
Jaroslava Vrkočová vrkocova@zsfilosofska.cz 241 029 056
Kathleen Winslow winslow@zsfilosofska.cz 241 029 050
Hana Sulková sulkova@zsfilosofska.cz 241 029 062
Anna Kazaryan kazaryan@zsfilosofska.cz 241 029 062
Marie Králová kralova@zsfilosofska.cz 241 029 051

Školní družina:
241 029 047
(více v části Školní družina)


 

Školský objekt Jitřní

Telefonní kontakt (objekt Jitřní) na všechny učitele je jednotný – tel. č. 244 466 550. Dovoláte se na ústřednu, kde vás přepojí.

Třídní učitelé E-mail: Netřídní učitelé E-mail:
0.A Ivana Vacková vackova@zsfilosofska.cz David Perl perl@zsfilosofska.cz
1.A Alena Kratochvílová kratochvilova@zsfilosofska.cz Helena Fibrichová fibrichova@zsfilosofska.cz
1.B Monika Jirsáková jirsakova@zsfilosofska.cz Michaela Kráľová kralovam@zsfilosofska.cz
2.A Alena Hasmanová hasmanova@zsfilosofska.cz Anna Kazaryan kazaryan@zsfilosofska.cz
2.B Pavla Vašíčková vasickova@zsfilosofska.cz Petr Cuřín curin@zsfilosofska.cz
3.A  Jana Štěpánková stepankova@zsfilosofska.cz Šárka Grabemann grabemann@zsfilosofska.cz
3.B Kamila Koubková koubkova@zsfilosofska.cz Marek David marek@zsfilosofska.cz
4.A Eva Rousová rousova@zsfilosofska.cz Václav Mlejnek mlejnek@zsfilosofska.cz
4.B Renata Konášová konasova@zsfilosofska.cz Michael Goddard goddard@zsfilosofska.cz
5.A Hana Němečková nemeckova@zsfilosofska.cz Adam Rojdl rojdl@zsfilosofska.cz
5.B Hana Mikulová mikulova@zsfilosofska.cz Milada Syrovátková syrovatkova@zsfilosofska.cz
5.C Martin Hamada hamada@zsfilosofska.cz Jaroslav Teplan teplan@zsfilosofska.cz
6.A Lenka Kotásková kotaskova@zsfilosofska.cz Lucie Vosátková vosatkoval@zsfilosofska.cz
6.B Jiří Barták bartak@zsfilosofska.cz
7.A David Gajdošík gajdosik@zsfilosofska.cz
7.B Anežka Veselá veselaa@zsfilosofska.cz
8.A Jana Říšová risova@zsfilosofska.cz  Asistenky pedagoga
8.B Milena Hartigová hartigova@zsfilosofska.cz Brčáková Lucie brcakova@zsfilosofska.cz
9.A Elena Zbořilová zborilova@zsfilosofska.cz Kubů Eva kubu@zsfilosofska.cz
9.B Sylva Bartková bartkova@zsfilosofska.cz Vrettasová Jindřiška vrettasova@zsfilosofska.cz

Školní družina:
244 466 550
(více v části Školní družina)