Konverzační soutěž ve španělštině

V úterý 5. března se konalo školní kolo konverzační soutěže ve španělštině. Hodnotil se rozsah slovní zásoby, plynulost projevu, schopnost reakce při doplňujících dotazech. Ověřovány byly také znalosti reálií španělsky mluvících zemí.

Porotu tvořila paní učitelka Mgr. Barbora Dohnalová a Lic. Clara García Zorraquino, rodilá mluvčí ze Španělska. Ve třech kategoriích soutěžilo celkem 17 žáků. Výkony byly velmi vyrovnané a v těžké konkurenci se na prvních místech umístili:

Kategorie 7. tříd:

  • 1. místo René Rypar
  • 2. místo Emma Vostatková
  • 3. místo Vojtěch Štrop

Kategorie 8. tříd:

  • 1. místo Bui Pham Phuong Uyen
  • 2. místo Daniela Novotná
  • 3. místo Agáta Pavlatová

Kategorie 9. tříd:

  • 1. místo Lenka Bílá
  • 2. místo Kristýna Sládková
  • 3. místo Anna Gašićová

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vynaložené úsilí.

Barbora Dohnalová