Matematický PRoUD 2019

24. října se náš tým Filosofů ve složení Štěpán Šebeš, Matouš Sedlmajer, Kateřina Kašáková a Tobiáš Mrázek zúčastnil Prvostupňového Rozumového Utkání Družstev nazývaného Matematický PRoUD.

Jde o matematickou soutěž, která je určena pro čtyřčlenné týmy žáků 3. – 5. ročníku základních škol, které sídlí na území hlavního města Prahy a je pořádána studenty gymnázia Christiana Dopplera na Malé Straně.

Soutěžící týmy měly své vlastní převozníky z řad studentů a postupně společně řešily sérii matematických a logických úloh. Za správná řešení získávaly body a také karty potřebné ke strategické hře. Celkové hodnocení soutěže bylo součtem bodů získaných za vyřešené úlohy a bodů získaných ve hře.

Z celkového počtu 15 družstev se náš tým umístil na pěkném 5. místě.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Zuzana Schilhartová

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-11-Matematicky-proud/