Jednotná přijímací zkouška 2021 – CERMAT
(klikněte na obrázek pro jeho zvětšení)
Trénink na přijímací zkoušky 2018/2019 – SCIO
Výběrové zjišťování výsledků vzdělávání 2018 – ČŠI
Úspěchy v soutěžích
- Turnaj mezi školami Prahy 4. duben 2023 (článek)
- 2. místo v košíkové, chlapci
- 3. místo ve volejbalu, chlapci
- Obvodní kolo konverzace v německém jazyce, 29. března 2023 (článek)
- 3. místo, Saša Askerova
- Okresní kolo OVOV, 24. března 2023 (článek)
- 2. místo, Zuzana Litošová
- Ústy básníka, národní kolo ve španělské recitaci, 7. listopadu 2022 (článek)
- 2. místo, Štěpánka Kitzlerová ze 7. B (kategorie A, 10-14 let)
- POPRASK ve florbalu, 17. října 2022 (článek)
- 3. místo, 6. ročník – Majda Šorejsová (brankářka), Ema Pražáková, Terezka Pátková, Klárka Škrabalová, Eliška Hrabánková, Laura Dočekalová, Laura Kozinková a Laura Kopová, 7. ročník – Apolenka Šustrová, Štěpánka Kitzlerová, Kačka Kašáková a Josefínka Šebková
- Certifikace Cambridge English B1 (PET), srpen 2022 (článek)
- úspěšně absolvovalo 22 žáků, z toho 16 dosáhlo na vyšší úroveň B2 (FCE)
- POPRASK v přehazované, 2. června 2022 (článek)
- 1. místo, 6. – 7. ročník, Verunka Sobotová, Jůlinka Matoušková, Kristýnka Kubínová, Edit Podařilová a Editka Dufková ze 7. A, 7. B a 7. C a Emma Dvořáková, Viki Parisová a Josefínka Šebková ze 6. B a 6. C
- Obvodní kolo v anglické konverzaci, 15. února 2022
- Olympijský běh, 8. září 2021 (článek)
- 1. místo, Klára Škrabalová
- 2. místo, Veronika Sobotová a Oto Sobota
- 3. místo, Jan Šidlo
- Obvodní kolo dějepisné olympiády, 2021 (článek)
- 3. místo, Tereza Bílková
- Obvodní kolo zeměpisné olympiády, 26. února 2020 (článek)
- 1. místo, Jozef Krištof
- Olympiáda v německém jazyce, 5. února 2020 (článek)
- 2. místo, Maximilian Špaček
- Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce, 23. ledna 2020 (článek)
- 3. místo, Jana Herzmannová
- Mistrovství světa ve stepu, prosinec 2019 (článek)
- 2. místo, Dominik Moc (hlavní role ve formaci The Flintstones)
- Finále Pražského pramene, 26. listopadu 2019 (článek)
- 1. místo, Ondřej Cylek
- POPRASK ve florbalu, 15. října 2019 (článek)
- 3. místo, Rozárka Svobodová, Sylva Koděrová, Zuzka Litošová, Kája Tikalová, Barunka Medřická, Klaudi Gessnerová, Sofie Schätzová a Alenka Vaňková
- Čokoládová tretra v Ostravě, červen 2019 (článek)
- 2. místo, Josefína Šebková, běh na 200 m (dívky, finále)
- Antifetfest, červen 2019 (článek)
- Cena za animaci, Jana Herzmannová, snímek Dangerous
- Obvodní kolo v anglické konverzaci, 22. února 2019
- Literární a výtvarná soutěž MČ Praha 4, prosinec 2018 (článek)
- 1. místo, Jakub Butor
- 2. místo, Štěpán Šebeš
- 3. místo, Ivelina Mincheva a Sandra Müllerová
- Obvodní kolo zeměpisné olympiády, 20. února 2018 (článek)
- 2. místo, Jozef Krištof
- POPRASK ve florbalu, 2017 (článek)
- 1. místo, 5. – 6. ročník (chlapci, skóre 7:0)
- 2. místo, 5. – 6. ročník (dívky)
- 3. místo, 8. – 9. ročník (dívky)