Úspěchy našich žáků

Jednotná přijímací zkouška 2021 – CERMAT

(klikněte na obrázek pro jeho zvětšení)

 

Trénink na přijímací zkoušky 2018/2019 – SCIO

Výběrové zjišťování výsledků vzdělávání 2018 – ČŠI

 

Úspěchy v soutěžích

  • POPRASK v přehazované, 2. června 2022 (článek)
    • 1. místo, 6. – 7. ročník, Verunka Sobotová, Jůlinka Matoušková, Kristýnka Kubínová, Edit Podařilová a Editka Dufková ze 7. A, 7. B a 7. C a Emma Dvořáková, Viki Parisová a Josefínka Šebková ze 6. B a 6. C
  • Obvodní kolo v anglické konverzaci, 15. února 2022
    • 2. místo, Jana Čábelková (I.A kategorie – výsledky)
    • 2. místo, Eliška Kohoutová (II.A kategorie – výsledky)
  • Olympijský běh, 8. září 2021 (článek)
    • 1. místo, Klára Škrabalová
    • 2. místo, Veronika Sobotová a Oto Sobota
    • 3. místo, Jan Šidlo
  • Obvodní kolo dějepisné olympiády, 2021 (článek)
    • 3. místo, Tereza Bílková
  • Obvodní kolo zeměpisné olympiády, 26. února 2020 (článek)
    • 1. místo, Jozef Krištof
  • Olympiáda v německém jazyce, 5. února 2020 (článek)
    • 2. místo, Maximilian Špaček
  • Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce, 23. ledna 2020 (článek)
    • 3. místo, Jana Herzmannová
  • Mistrovství světa ve stepu, prosinec 2019 (článek)
    • 2. místo, Dominik Moc (hlavní role ve formaci The Flintstones)
  • Finále Pražského pramene, 26. listopadu 2019 (článek)
    • 1. místo, Ondřej Cylek
  • POPRASK ve florbalu, 15. října 2019 (článek)
    • 3. místo, Rozárka Svobodová, Sylva Koděrová, Zuzka Litošová, Kája Tikalová, Barunka Medřická, Klaudi Gessnerová, Sofie Schätzová a Alenka Vaňková
  • Čokoládová tretra v Ostravě, červen 2019 (článek)
    • 2. místo, Josefína Šebková, běh na 200 m (dívky, finále)
  • Antifetfest, červen 2019 (článek)
    • Cena za animaci, Jana Herzmannová, snímek Dangerous
  • Obvodní kolo v anglické konverzaci, 22. února 2019
    • 2. místo, René Rypar (I. A kategorie – výsledky)
    • 3. místo, Štěpán Ondrouch (II.A kategorie – výsledky)
  • Literární a výtvarná soutěž MČ Praha 4, prosinec 2018 (článek)
    • 1. místo, Jakub Butor
    • 2. místo, Štěpán Šebeš
    • 3. místo, Ivelina Mincheva a Sandra Müllerová
  • Obvodní kolo zeměpisné olympiády, 20. února 2018 (článek)
    • 2. místo, Jozef Krištof
  • POPRASK ve florbalu, 2017 (článek)
    • 1. místo, 5. – 6. ročník (chlapci, skóre 7:0)
    • 2. místo, 5. – 6. ročník (dívky)
    • 3. místo, 8. – 9. ročník (dívky)