Organizační opatření z 26. 2. 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření: 

ZAKAZUJE OSOBNÍ PŘÍTOMNOST:

  • žáků 1. a 2. ročníků základní školy

Školní jídelna

  • Zařízení školního stravování je v provozu.
  • Vaříme jedno jídlo. Provoz se řídí pravidly pro provoz stravovacích služeb. Dodržují se zvýšená hygienická pravidla.
  • Ve školní jídelně se mohou pouze zaměstnanci školy přítomní na pracovišti.
  • Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu odebrat výdejním místem (zadní vchod ze strany hřiště). Nutno se přihlásit. Žáci 1. a 2. ročníku, kteří měli prezenční výuku, mají obědy od 1. 3. 2021 odhlášené.
  • Žáci mají v době povinné distanční výuky nárok na dotovaný oběd.

Vedení školy