Pražské poetické setkání

Ve středu 9. 1. se nejšikovnější recitátoři z 1. až 5. tříd zúčastnili školního kola recitační přehlídky ,,Pražské poetické setkání.“

V porotě zasedly p. učitelky H. Sulková, D. Micková a K. Šrámková. Děti byly rozděleny do tří kategorií. Úroveň výkonů byla vysoká, a tak to porota měla velmi těžké při rozhodování, kdo bude naši školu reprezentovat v obvodním kole.  A tady už jsou výsledky.

0. kategorie / 1. třídy nepostupová

 • Nejšikovnější recitátorky
  • Josefínka Hattlmannová z 1. B
  • Karolínka Vávrová z 1. A
 • Ostatní recitátoři této kategorie
  • Šimon Balík, Terezka Pacáková, Aleš Hilscher, Elen Kratochvílová, Madlenka Lálová, David Moravec, Anička Kratochvílová a Agátka Jelínková

1. kategorie / 2. a 3. třídy

 • Do obvodního kola postupují
  • Štěpánka Kitzlerová ze 3. D
  • Katka Procházková ze 3. D
 • Ostatní recitátoři této kategorie
  • Natálka Kopřivová, Viktorka Kolářová, Mariana Hambálková, Laura Kopová, Markétka Mažeriková, Kateryna Pop, Lucka Chroustová, Mia Misič, Natálka Dvořáková, Kája Pšeničková, Matyáš Štekl, Verunka Papežová, a Katka Kašáková

2. kategorie / 4. a 5. třídy

 • Do obvodního kola postupují
  • Evelína Hattlmannová z 5. D
  • Sofie Schätzová z 5. D
 • Ostatní recitátoři této kategorie
  • Karolínka Kavinová, Linda Borovičková, Martin Naxera, Míša Pěkná, Leontýnka Lálová, Antonie Eva Šavelová, Terezka Justová, Adriana Gagne – Hall, Magda Kačerovská, Polinka Parfenovych, Bára Meduňová a Denisa Mahej

Všem dětem blahopřejeme a postupujícím do obvodního kola budeme držet palce.

Za porotu Květa Šrámková

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-01-Prazske-poeticke-setkani/