Projekt OC Giperka – děti z 5. B

V loňském školním roce se nám povedl projekt obchodní centrum Giperka, a tak se děti rozhodly, že se do něj pustíme i v páté třídě, tentokrát s vánoční tématikou.

Připravovaly se již od listopadu a akce vyvrcholila 20. prosince, kdy se v naší třídě slavnostně otevřely obchůdky a studia se službami, jako například Cukrové babky, Štěstíčko, Obchůdek u 4 Sněhurek, Literární cukrárna Anelen, nealko bar U 3 kopanců, super občerstvení U křup kapra a odpočinout jste si mohli ve studiu Relax nebo Make-up.

Pokud vám došly peníze na kreditní kartě nebo jste si potřebovali uložit své úspory, poskytla vám své služby banka Bankovkovi. Na pořádek a klidný průběh dopoledne dohlížela bezpečnostní služba BEZ-VA tým.

Určitě bychom vše nezvládli bez našich hlavních dodavatelů a sponzorů – rodičů. Patří jim obrovský dík za to, že si v předvánočním shonu našli čas, aby nám s přípravou pomohli.

Celé dopoledne jsme si moc užili a už se těšíme na další projekt.

Květa Šrámková
ředitelka OC Giperka 😊

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2022-12-Projekt-OC-Giperka-deti-z-5B/