Pyžamový den

Epidemie je sice všudypřítomná a do značné míry ovlivňuje náš život, ale to žákům a dospělým na naší škole nebrání v tom, abychom si i tak neužívali předvánoční období. Mráz totiž kopřivu nespálí a my si umíme rozjasnit život i za ztížených okolností.

Minulý pátek prošel školou Mikuláš a tento pátek se konal na naší škole Pyžamový den.

Že to bude den plný pyžam, pyžámek, nočních košilek, overalů a župánků jsme si odhlasovali na říjnové schůzce Žákovského parlamentu a po pár peripetiích se naše touha konečně vyplnila. 

Malí i odvážní velcí se ve škole převlékli do svých oblíbených nočních úborů a užívali si pohodlí, které jim jejich pyžámka a další výše zmíněné části nočního oděvu přinesly.

A která třída byla kompletně oblečená do pyžámek? – Inu, byly to třídy hned 2. V 6.B byli, stejně jako v 9.A, kompletně všichni v nočním úboru! A plichtu nerozhodly ani paní učitelky třídní, protože i ony dorazily v roztomilých pyžámkách. 🙂

Samozřejmě jsme se nezapomněli vyfotit, tak se můžete podívat, jak nám to převelice slušelo. 🙂

Sepsala J. Davidová

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2021-12-Pyzamovy-den/