Školní liga v Laser game

Ve školní lize v laser game startovalo přes 100 týmů z různých škol Prahy a okolí (Plzeň, Karlovy Vary, Lysá nad Labem …). Soutěž měla tři kola. Přes ně do úplného finále 2.5.2018 postoupilo jen 9 nejlepších týmů, vč. našich.

Tým naší školy – ve složení žáků osmých tříd: David Kolman, Pavel Lacina, Vojta Málek, Vojta Černý, Denis Tesař a Ondra Pelant – vyhrál úplně všechno, co šlo vyhrát a stali se tak vůbec nejlepším týmem soutěže. Závěrečný zápas o 1. a 2. místo byl jeden z nejdramatičtějších závodů vůbec. Náš tým byl takřka celou dobu těsně na druhém místě a v posledních dvou minutách klání razantně ovládl a i se značnou převahou nakonec vyhrál. Byl to strhující souboj. Za svou snahu si odnesli i velmi pěkné ceny, vč. putovního poháru do školy a poukázky na startovné zdarma v příštím ročníku.

Zvláštní cena Playstation 4 byla určena nejlepšímu hráči soutěže, kterým se i letos stal David Kolman z 8.B. Ten si k tomu všemu odnesl navíc i pamětní plaketu pro nejlepšího hráče.

Všem naši hráčům děkuji za výbornou reprezentaci školy.

David Gajdošík