Školní liga v Laser game

 

Ve školní lize v Laser game startovalo přes 100 týmů z různých škol celé ČR. Do finále 4.5.2017 však postoupilo jen 9 nejlepších týmů – z toho hned 2 z naší školy.

Nejlepší tým  tvořili především sedmáci – David Kolman, Pavel Lacina, Vojta Málek, Vojta Černý, Denis Tesař a doplnil je Sebastian Ling z 8.A. Tito hoši vyhráli úplně všechno, co šlo vyhrát, a stali se tak vůbec nejlepším týmem soutěže. Za svou snahu si odnesli i velmi pěkné a hodnotné ceny – např. telefon Samsung J7, či putovní pohár do školy a spoustu dalších cen.

Druhý náš finálový tým tvořili především žáci 9.A – Saša Polák, Adam Česák, Vojta Zuza a Lety Rebibo, dále pak Kuba Česák ze 6.A a Ondra Zlesák ze 7.A. Tento tým vybojoval nádherné 5. místo (cca ze 100 týmů).

Vůbec nejlepším hráčem soutěže pak byl (cca ze 600 hráčů) vyhodnocen David Kolman ze 7.B, který si k tomu všemu odnesl ještě telefon Samsung S7 edge, tričko Mercuria arény a pamětní plaketu pro nejlepšího hráče.

Děkujeme hráčům, kteří naši školu výborným způsobem reprezentovali.

D.Gajdošík