Švýcarsko 2. 6. – 7. 6. 2019 – pokyny

Sraz dětí dne 2. 6. /neděle ráno/ v 5.45 hod. před ZŠ Filosofská

Odjezd v 6.00 hod.

Před odjezdem odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti, údaje pro zdravotníka, prohlášení odpovědnosti a podepsané seznámení s pojištěním /na jednom listu/.

S sebou do autobusu batůžek /originál pasu nebo OP, originál kartičky pojištěnce, peníze na vstupy – 100 CHF + 35 Euro, kapesné dle uvážení, teplá bunda do jeskyně, legíny- tepláky, pláštěnka povinně, jídlo a pití na celý den/.

S sebou do autobusu taška s věcmi na přespání první noc /přezůvky, triko na spaní, hygienické potřeby, jídlo na večer vzít s sebou/ . Na první noc s sebou nebudeme brát kufry!!!!! Ráno v Junges Hotel v Zell am See je snídaně!!!

Druhý den podle programu, jídlo na druhý den – jen „oběd“, večeři už připravíme v Boltigenu, vybalíme kufry a ubytujeme se na 4 dny.

Wifi v Boltigenu přístupná bude, ale podle zkušeností bude hodně přetížená /50 lidí chce současně večer posílat zprávy a fotky/.

Návrat dne 7. 6 /pátek v noci/ – v hodně pozdních večerních hodinách, možná až po půlnoci, z hranic budeme informovat rodiče o přesném čase návratu poprvé a půl hodiny před příjezdem ke škole znovu.

Možnost zakoupení pití v autobuse, možnost dokoupení jídla ve Švýcarsku, ale ne každý den! /50 dětí nakupuje přes hodinu, je to velké zdržení/.

Prosím, kdo má doma redukci do švýcarské zásuvky, vezměte s sebou! Plavky s sebou! Opalovací krém a sluneční brýle s sebou!

 

Icon

Cestovní pojištění
Stáhnout

Icon

Pojistné podmínky Allianz
Stáhnout