Turnaj ve vybíjené

Jaké jiné než opět pochmurné květnové dopoledne čekalo na naše reprezentanty ve vybíjené. Turnaj se konal na ZŠ Jitřní a odehrál se ve dvou skupinách. V té naší jsme postupně porazili ZŠ Sdružení, ZŠ Poláčkova a na závěr i dosud neporaženou ZŠ Jitřní.

To nás posunulo do semifinále, kde jsme svedli vítězný souboj se ZŠ Bítovská.

Finálový zápas nás nezastihl v ideální formě a první set jsme prohráli v zatím nejhorším poměru o 6 vybitých hráčů. Ve druhé půli však družstvo dokázalo, že do finále patří a vše soupeři vrátilo. Chybělo jen pár vteřin, abychom v závěrečném tlaku vybili po zisku míče kapitána soupeře a posunuli tak hru do třetího „dějství“. Neúprosná vteřinová ručička však „měla“ jiný názor a tak prohráváme ve finále rozdílem jediného vybitého hráče.

Druhé místo je však parádní výsledek i ve světle toho, že náš tým byl složen větší částí z žáků čtvrtých tříd namísto pátých.

Všem veliká gratulace…

Robert Medřický

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-05-Turnaj-ve-vybijene/