Umíme pomáhat v rámci Srdíčkových dnů

Naše jarní Srdíčkové dny skončily dalším skvělým úspěchem. Pro těžce nemocné děti odkázané na nepřetržitou péči rodičů se z prodeje reflexních upomínkových předmětů tentokrát podařilo na naší škole vybrat celkem 20 309 korun, z toho 8 479 korun na objektu Filosofská a plných 11 830 korun na objektu Jitřní!

„Předejte, prosím, naše poděkování vašim šikovným dětem, které se do sbírky zapojily a které poděkování skutečně zaslouží. Jejich pomoc je pro ty naše děti nenahraditelná,“ napsala v děkovném dopise naší škole Zdeňka Hollerová z nadace Život dětem, která pro nás již tradiční sbírku organizuje. Kdo by se rád podíval, komu peníze za nákup reflexních žlutých srdíček, oranžových propisek, oblíbených náramků a dalších předmětů pomáhají, může se podívat na odkaz https://www.youtube.com/user/Zivotdetem.

Najde tam třeba příběhy malé Lary a Karolínky. Ta první je ochrnutá proto, že se přidusila při porodu, aniž by jí lékaři pomohli, ta druhá zase od pasu dolů znehybněla po autonehodě. Oběma naše sbírka pomáhá financovat drahé rehabilitační pobyty v Klimkovicích, díky nimž se už začínají pohybovat bez invalidního vozíku. Kdo video shlédne jistě nezapochybuje, že tyhle peníze jsou skutečně dobře vynaložené.

Takže se už teď těšíme na další kolo sbírky zase na podzim. Nebo snad ne? 🙂