Vánoční jarmark se vydařil

Pravá vánoční atmosféra plná úsměvů a milých přání zavládla ve čtvrtek 14. prosince v naší školní jídelně v Jitřní. Jak by ne, když jsme pořádali tradiční Vánoční jarmark. Že se něco děje, zaznamenalo celé okolí školy. Parkovací místa byla přeplněná. Všechny ty krásné ozdoby, svícínky, přáníčka a další výrobky, které s dětmi připravili třídní učitelé, vychovatelky z družiny a učitelé výtvarné výchovy, se rychle rozprodaly, nezbylo vůbec nic! O občerstvení se starali žáci z druhého stupně, zvláště párky v rohlíku z dílny našich sedmáků a pak všemožné limonády šly rychle na odbyt. Všichni jsme si to moc užili. Velký dík patří učitelům, dětem, ale i všem milým rodičům, kteří přišli a podpořili nás nejen svou útratou, ale hlavně účastí a báječnou náladou. Děkujeme!

Milena Hartigová

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-12-Vanocni-jarmark-se-vydaril/