Velikonoční bazar aneb ZŠ Filosofská proti plýtvání

Žáci a žákyně 5. – 9. ročníků si letošní Jarmark ozvláštní další aktivitou. Naším úmyslem je zamezit zbytečnému plýtvání a podpořit tak udržitelný rozvoj naší planety. Každý přispíváme svým dílem. A co vy?

My se chystáme mezi sebou vyměňovat školní pomůcky, knihy a oblečení, které může ještě posloužit dalším uživatelům. Do našeho swapu přineseme jen to, co sami nevyužijeme a víme, že by mohlo dobře sloužit některému ze spolužáků. Naším dalším záměrem je akci pojmout také jako „společenskou událost“, protože budeme hodně komunikovat, bavit se spolu napříč ročníky a tím se i víc poznávat.
Určitě nás to bude všechny bavit!

Pokud naše výměnná akce bude mít kladné ohlasy od účastníků, rádi ji zopakujeme při příležitosti dalších, oblíbených Jarmarků naší ZŠ Filosofská.

Za organizační jednotku
Š. Vinařová