Vyhráli jsme! Softballový turnaj na Tempu

Již tradičně se tým složený ze žáků naší školy účastnil softbalového turnaje na Tempu. Nevlídné počasí z víkendu se naštěstí umoudřilo a dopřálo všem hráčům, učitelům i pořadatelům prožít příjemný slunečný den okořeněný pohlednými sportovními výkony.

Náš tým obsadil ve složení Róza Blažková, Klára Hurtová, Markéta Ježková, Marek Slabý, Matěj Kleček, Lukáš Rašovský, Matyáš Stibůrek a Martin Lukáš konečné 1. místo a vybojoval si tak postup do pražského finále.

Součástí turnaje byl i doprovodný program, kde si děti mohly vyzkoušet hod na rychlost měřenou radarem a odpal na nadhazovací stroj. Zde jsme vyhráli dvě ze tří disciplín.  Róza si odnesla tričko za nejlepší odpaly a Klára odznak za nejrychlejší nadhoz spodem.

Celý den byl ukončen slavnostním předáním cen a my se již teď můžeme těšit na další výkony našich reprezentantů v pražském kole.

R.Medřický