3. D oslavila Den Země

Třída 3. D ve středu 18. dubna navštívila park Na Pankráci, kde MČ Praha 4 uspořádala akci k oslavě Dne Země. Moc se nám tam líbilo. A co bylo nejlepší? To vám děti napsaly.
http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-04-3-D-oslavila-Den-Zeme/

Byli jsme se třídou na Dni Země. Nejvíce se nám líbilo, jak policie cvičila policejní koně. Moc jsme si to tam užili.

– Nela a Linda H.

 

Včera jsme byli na Pankráci. Byly tam různé stánky. Mně se nejvíc líbil ježek, protože byl roztomilý. A měl hezoučký čumáček a hezká očíčka.

– Maty

 

Byli jsme se třídou na akci Den Země. Nejvíce se mi líbil stánek, ve kterém nám povídali o zvířatech. Chtěla bych tam jet příští rok znova.

– Kája

 

Včera jsme byli na Dni Země. Viděli jsme tam stánky, skákačky a zvířata. Byli tam koně a kozy a jedna ovce. Bylo to moc fajn, těšíme se, až tam půjdeme příště.

– Denys a André

 

Včera jsme byli na Pankráci. Jeli jsme tam na Den Země. Moc se nám tam líbilo, protože tam byla zábava.

– Julinka a Zuzka

 

Byli jsme na Dni Země. Kamarádovi se nejvíc líbily Pražské služby (popeláři). Mně se nejvíc líbil stánek se živým ježkem.

– Marťa N. a Ríša

 

Včera jsme byli na Dni Země. Bylo tam spousta stánků, kde jsme plnili úkoly. Třídili jsme odpad, viděli jsme projížďku policejních koní a skákali jsme na skákacím hradu. Příští rok bychom tam chtěli zase.

– Linda a Vali

 

Včera jsme byli na akci Den Země. Nejvíc nás zaujali koně: Bylo to zajímavé.

– Radka a Martin

 

Včera jsme byli na Pankráci na Dni Země. Bylo tam mnoho věcí, jako například: skákací hrad, koníci a tak dále. Byla tam i policie a ukazovala, jak jezdí na koni přes překážky.

– Bára a Lucka

 

Včera jsme byli na Dni Země a bylo to úžasné. Viděli jsme tam živé ježky, výra, ale i jiná zvířata. Hodně se nám líbil ježek, ale taky 3D tiskárna. Také se nám líbil skákací hrad.

– Štěpán a Dominik