Poslední dubnový den jsme se šli podívat do pražské ZOO v Troji. Od rána bylo krásné počasí, a tak byla i výborná nálada.
Viděli jsme spoustu zajímavých zvířat, od těch nejmenších až po ty největší. Někdo se občerstvil ledovou tříští, někdo zase zmrzlinou nebo svačinou z domova.
Odešli jsme s těmi nejlepšími zážitky a momenty!
Karolína Račáková