Anglie 2018 – 4. den

Dnes jsme měli sraz o půl hodinu dřív, abychom toho v Canterbury co nejvíce stihli.

Už jsem prozradila, kam jsme jeli, ale co jsme tam dělali?

Hned, co jsme na místo přijeli jsme měli chvíli volno, abychom se podívali po okolí. V dohodnutý čas jsme se sešli a společně jsme  se přesunuli před vchod do katedrály, kde jsme se rozdělili do dvou skupin. Každé skupiny se ujal průvodce. Měli jsme záživnou přednášku o celém dřívějším Canterbury.

Hned, co skončila přednáška, měli jsme další volno a další čas na procházení města.

Po volnu následovalo muzeum, které jsme si všichni moc užili, protože styl, kterým nás provázeli byl velmi neobyčejný a upoutávající. A přišla všemi očekávaná chvíle a to rozchod, kdy jsme si mohli nakoupit. Mohli jsme navštívit Primark, Poudland a spoustu dalších obchodů. Přišel závěr večera, kdy jsme nastoupili do autobusu směrem zpět ke škole.

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-05-Anglie-2018-4-Bartak/Všechny články ze zájezdu do Anglie 2018: