Barevný den

Rozhodli jsme se s našimi žáky si trochu zpestřit život a rozjasnit si dny pestrými barvami.

Před 14 dny si předsedové tříd vylosovali barvu a úkolem celé třídy bylo obléct se tento pátek do této barvy.

Abychom nezapomněli, jakou barvu si máme v pátek 25. 2. 2022 vzít na sebe, připomínali nám to nádherní papíroví motýlci, které pro nás vyrobila třída 4. C paní učitelky Černé. Motýlci nás vítali každý den hned u dveří každé třídy.

A dnes to celé vyvrcholilo! Celá škola se rozzářila záplavou žluté, oranžové, různých odstínů červené, modré a zelené barvy, stejně jako v nás evokovala chuť na čokoládu při pohledu na hnědé odstíny. Nechyběly ani elegantní černá a šedá nebo lékařská bílá.

Byl to půvabný pohled a vypadalo to, že si to užívali všichni – včetně těch, co byli zpočátku poněkud skeptičtí. Velká pochvala patří třídám, které byly komplet ve vylosované barvě, tedy 1. B, 2. A, 3. A. 4. B a 8. B. Děkujeme

Samozřejmě jsme se nezapomněli vyfotit, tak se můžete podívat, jak nám to převelice slušelo. 🙂

Sepsala J. Davidová