Blíží se Laťka Jitřní – 20. ročník závodu do výšky

Nejdéle pravidelně se opakující akce školy – závod ve skoku vysokém Laťka Jitřní – je po roce opět tady! A to už po 20!

Ve středu 8.2.2017 se do naší školy vydají sportovci i z jiných škol, aby si zaskákali do výšky. Pro nejlepší čekají medaile, poháry a další odměny! Závodíme ve všech kategoriích – od 1. až po 9. třídu. Závodu se účastní každoročně kolem 200 závodníků. Ti, kteří na Laťce budou reprezentovat naši školu, získají potřebné informace od svého učitele tělesné výchovy.

Veškeré informace o závodu, jako jsou např. propozice, časový rozpis, dlouhodobé tabulky nejlepších výkonů, výsledkové listiny, fotografie a videa najdete na speciálních stránkách závodu: latka-jitrni.webnode.cz

Úctyhodných výkonů dosahují závodníci i díky obrovské podpoře publika. Proto na Laťce tradičně vítáme jak kamarády závodníků z jejich tříd, tak i rodiče. Budeme rádi za účast a podporu i letos!