Byli jsme v ZOO – 1. C

Děti z 1. C se už nemohly dočkat středy 20. 6. V plánu byl výlet do ZOO Praha, kde na nás čekalo, kromě jiných, i naše adoptované zvířátko – komba ušatá. Všichni se těšili, že ji konečně uvidíme na vlastní oči. Zjistili jsme, že naše komba ušatá má krásnou voliéru v pavilonu Afrika zblízka. Chvilku jsme s ní strávili, řádně si ji prohlédli a zkontrolovali, jestli je v pořádku a už jsme spěchali za dalšími zvířátky. Navštívili jsme slony, žirafy, pštrosy, klokany a spoustu dalších. Nejvíc se nám ale předváděli lední medvědi, tučňáci a lachtani. Obdivovali jsme jejich akrobatické výkony nad vodní hladinou i pod ní. Svezli jsme se toboganem a na závěr našeho výletu došlo i na osvěžení zmrzlinou. Výlet se nám moc líbil a my se přesvědčili, že nejen komba ušatá, ale i ostatní zvířátka jsou v dobrých rukách a daří se jim dobře. 🙂

Martina Holečková

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-06-Byli-jsme-v-ZOO-1-C/