Florbalisté třetí v Praze

Kluci šestých a sedmých tříd se zúčastnili pražského finále ve florbalu, kam se postupně probojovali z turnaje Prahy 4 a následné celopražské kvalifikace. V prvním kole jsme narazili na soupeře s velkým „S“. Základní školu Eden. Soupeř byl po taktické stránce vyzrálejší a bylo vidět, že jsou na sebe kluci zvyklí z ledu. Konečný výsledek 3:1 ve prospěch soupeře jistě nebyl odrazem předvedeného výkonu, nicméně zcela kopíroval větší zkušenost a sehranost hokejistů z Edenu, kteří z brejků rozhodli o svém vítězství. Vzhledem k tomu, že se nehrálo semifinále křížem a my vyhráli všechna následující utkání, skončili jsme zcela zaslouženě na krásném třetím místě v Praze.

Sestava týmu která se podílela na pražské kvalifikaci a finále:
Vašíček, Novotný, bratři Trnkové, César, Engerer, Šrámek, Kalina, Uzel, Šimončič, Mikuda, Kusý, Štolba a Baďura

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-01-Florbaliste-treti-v-Praze/