Poděkování – vánoční Jarmark

Vážení rodiče, prarodiče, milí žáci a všichni přátelé školy,

děkujeme všem za vaši návštěvu vánočního Jarmarku, na nějž se děti v průběhu uplynulých měsíců pečlivě připravovaly. Na našem předvánočním setkání na vás čekal velmi pestrý program, v němž nechyběla vánoční vystoupení a rukodělné dílny. Nedílnou součástí byly také „stánky“ s výrobky dětí, rozmanitá možnost občerstvení a v součástí některých tříd byla také kavárna a možnost posezení pro rodiče.

Návštěva vás, dospělých, v tak hojném počtu, navíc v předvánočním období, zcela předčila všechna naše očekávání, za což vám vřele děkujeme. 60 % finančního výtěžku bude předáno SRŠ, zbylých 40 % následně poputuje do třídních fondů jednotlivých tříd, které s nimi mohou jakkoliv nakládat.

Krásnou atmosféru zachytila ve fotografii paní učitelka Peroutková.

Žáci a učitelé školy

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-12-Jarmark-2019/