Matematická olympiáda 5. a 9. ročníků

Po úspěšném řešení školního kola Matematické olympiády naší školu 25. 1. 2023 reprezentovali na gymnáziu Nový PORG v obvodním kole matematické olympiády za kategorii 5. tříd Martin Renner, Viktorie Kloučková a Kryštof Palatý z 5. A, Tobiáš Mrázek z 5. B a vítězka školního kola Anička Kratochvílová z 5. C.

Za kategorii 9. tříd nás na gymnáziu Nový PORG reprezentovala vítězka školního kola Julie Koblížková a Theodora Komárová, obě z 9. A.

Úspěšným řešitelem se stal v obvodním kole Martin Renner z 5. A, který získal 11 bodů a skončil na pěkném 39. – 45. místě. Dalším úspěšným řešitelem se stal Tobiáš Mrázek z 5. B, který získal 9 bodů a obsadil 48. – 53. místo.

Úspěšným řešitelům srdečně blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Zuzana Schilhartová