Naši nejmladší fotbalisté se předvedli na turnaji McDonald’s v bravurní formě

Bez zaváhání prošli základní skupinou kluci z 1. – 3. tříd, kdy nedali nikomu šanci a se skóre 24:1 postupně vyhráli tři zápasy v řadě nad ZŠ U krčského lesa (7:1), ZŠ Sdružení (5:0) a ZŠ Jitřní (12:0). Kluci ze 4. – 5. tříd postoupili po bojovných výkonech z druhého místa.

Finálový den začal pro obě kategorie vítězstvím ve skupině a následným postupem do semifinále turnaje, kde oba týmy narazily na ZŠ Archa. Šťastnější byli starší, kteří postoupili do finále, kde podlehli soupeři a přivezli si tak krásné druhé místo. Mladší fotbalisté po jediné prohře v semifinále vyhráli i svůj další zápas o třetí místo a naše škole se tak může pyšnit bronzovým pohárem.

Všem klukům moc děkujeme a přejeme i do budoucna hodně sportovních úspěchů a hlavně radosti z nich.

Robert Medřický

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2023-04-Turnaj-McDonalds/