Plavecký kurz – 3. a 4. třídy

Hned 8. září začali naši třeťáci a čtvrťáci navštěvovat kurz plavání v krásném prostředí plaveckého stadionu Radlice.

Zpočátku se rozkoukávali a někteří měli možná obavy, jestli vše zvládnou. Ale hned po prvních lekcích zjistili, že paní trenérky i pan trenér jsou moc hodní a tréninkové metody přizpůsobí dětem tzv. na tělo. Dnes jsme absolvovali šestou lekci, jsme tedy za polovinou kurzu, a pokroky každého plavce jsou zřetelné.

Jedni vylepšují své plavecké styly a dalším tleskáme, že překonali strach ze skoku do vody nebo z potopení. Během přestávky se můžou ohřát v sauně, což se většině dětí moc líbí. Na konci každé lekce mají chvilku na dovádění ve vodě. A že si to opravdu užívají, můžete vidět na několika fotografiích.

Za paní učitelky 3. a 4. tříd
Květa Šrámková

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2021-10-Plavecky-kurz-3-a-4-tridy/