Poděkování – velikonoční jarmark

Vážení rodiče, prarodiče, milí žáci a všichni přátelé školy,

děkujeme všem za vaši návštěvu velikonočního jarmarku, na nějž jsme se všichni pilně očekáváni připravovali. Jarmark byl zároveň příležitostí setkat se s učiteli, s ostatními rodiči, s vedením školy, s vychovatelkami. Mnozí z vás využili nabídku třídních kaváren, posezení s ostatními. Velikonoční nabídka byla opravdu pestrá.

Návštěva vás, dospělých, v tak hojném počtu, zcela předčila všechna naše očekávání, za což vám vřele děkujeme. 50 % finančního výtěžku bude předáno SRŠ, zbylých 50 % následně poputuje do třídních fondů jednotlivých tříd, které s nimi mohou jakkoliv nakládat.

Přejeme všem krásné prožití velikonočních svátků v kruhu rodinném. Dětem bohatou pomlázku. Všem odpočinek, dny plné slunce, zdraví a dobré nálady.

Těšíme se na další setkávání.

Žáci a učitelé

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2023-03-Podekovani-Velikonocni-jarmark/