Přespolní běh

Již 23. ročník přespolního běhu Prahy 4 přivítal všechny účastníky slunečným podzimním počasím. Soutěžilo se ve všech ročnících, chlapci a dívky od prvních až po deváté třídy.

Hned v úvodních bězích prvních ročníků zvítězila Markéta Kratochvílová z 1. B a odnesla si tak zlatou medaili. V kategorii druhých až třetích tříd skončil na třetím místě Ondřej Benš ze 3. A. V kategorii čtvrtých až pátých ročníků jsme dokonce opět vybojovali zlato. Bylo to zásluhou skvěle běžící Kláry Škrabalové z 5. D. Stejnou radost nám poté udělala i Veronika Sobotová ze 7. C, která si zaslouženě pověsila na krk medaili za první místo.

Vzhledem k tomu, že i hodně dalších běžců naší školy skončilo na pěkných místech těsně pod stupni vítězů, se naše škola umístila na celkovém třetím místě v bodování škol.

R. Medřický

https://filosofska.rajce.idnes.cz/2021-10-Prespolni-beh/