Projekt třídy 3. D – Obchodní centrum „SLUNÍČKO“

V pátek 19.5. si děti ze 3.D procvičily učivo matematiky, finanční gramotnost a pravidla slušného chování v projektu „Obchodní centrum SLUNÍČKO“.

Předem si připravily vše potřebné pro správný chod obchodů a provozoven služeb ( vývěsní štíty, zboží, vizitky, účtenky, cenovky, bankovky, kreditní karty atd.). Po slavnostním otevření centra jsme si mohli koupit hračky, sportovní potřeby, dobrůtky, sešity, psací potřeby atd. nebo navštívit masážní salon s občerstvením, kadeřnictví a kosmetiku, literární čajovnu. Projektu jsme věnovali celé páteční dopoledne a moc jsme si to užili. Děkujeme našim skvělým maminkám, které připravily občerstvení. Obchodníky dne byli nakonec zvoleni Kubík, Štěpán, Luky a Deniz, kteří vedli masážní salon.

Já osobně všechny děti moc a moc chválím za velice slušné a profesionální chování.

Květa Šrámková, tř. uč.

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2017-05-Projekt-3-D-Obchodni-centrum-SLUNICKO/