Recepce v rezidenci španělské velvyslankyně

V pondělí 17. června 2024 se v rezidenci španělské velvyslankyně v Praze konala slavnostní recepce u příležitosti konce školního roku 2023/2024.

Během recepce byly předány diplomy nejúspěšnějším účastníkům soutěží pořádaných Oddělením pro vzdělávání Velvyslanectví Španělska v České republice. Oceněni byli také nejlepší studenti česko-španělských bilingvních gymnázií.

Pozvánku na slavnostní recepci obdržela také naše žákyně Agáta Jelínková z 6. C, které za úspěšnou účast v soutěži Matematická fotografie předala velvyslankyně Španělska v České republice J. E. María Pérez Sánchez-Laulhé diplom a poukaz na jazykový kurz v Instituto Cervantes v Praze.

Agátce přejeme hodně štěstí a úspěchů v dalším studium španělského jazyka a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.

Barbora Macedo Rosique

https://www.rajce.idnes.cz/filosofska/album/2024-06-recepce-v-rezidenci-spanelske-velvyslankyne