Srdíčková sbírka už pomáhá

Zářijové srdíčkové dny slavily v naší škole opět úspěch. Pro děti trpící závažnými onemocněními se nám podařilo vybrat celkem přes šestnáct tisíc korun! Konkrétně to je po osmi tisících na každém objektu.

„Prosíme, předejte naše velké poděkování vašim šikovným dětem, které se do sbírky zapojily, a jež si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro naše děti nenahraditelná,“ píše v děkovném dopise Zdenka Hollerová ze sdružení Život dětem.

I díky penězům z naší sbírky teď bude moci teprve čtyřletá blonďatá Eliška, která se narodila s krvácením do mozku, absolvovat další řadu rehabilitací, díky nimž se poprvé postavila na nohy a začala mluvit. Srdíčkové dny, během nichž si naši žáci již tradičně kupují reflexní žlutá srdíčka, ale i další upomínkové předměty, pomáhají i osmiletému Míšovi s autismem, nebo dvouletému Mikulášovi, který trpí zákeřnou a vzácnou cystickou fibrózou.

Jestli chcete vidět, jak moc sbírka pro tyhle děti znamená, a jakou jim děláme radost, klikněte na youtube, konkrétně na odkaz www.youtube.com/user/Zivotdetem. Už teď se všichni společně těšíme na další srdíčkové dny.

Milena Hartigová