Srdíčková sbírka už pomáhá

Ta suma je ohromující. Během letošního Srdíčkového týdne se na celé ZŠ Filosofská podařilo vybrat pro těžce nemocné děti 19 692 korun. A ještě jedna zpráva: Jitřňáci z této částky přispěli celkem 11 880 korunami, takže stejně jako vloni atakovali dvanáctitisícovou hranici!

„Byli jste opět úžasní,“ děkuje v dopise za skvělou organizaci akce Zdenka Hollerová ze společnosti Život dětem, která sbírku určenou na nákup pomůcek pro děti se závažnými onemocněními odkázané na domácí péči svých rodičů organizuje. Naše škola se sbírky účastní už tradičně. Reflexní srdíčka s logem Života dětem před objektem Jitřní svítívají v září skoro na všech aktovkách.

Reportáže o dětech, pro něž jsou peníze určeny, lze najít na odkazu www.srdcedetem.cz. „Budeme rádi, když se na odkaz podíváte, abyste viděli, koho jste podpořili. Vaše pomoc je pro naše děti nenahraditelná,“ píše Zdenka Hollerová a prosí o sdílení reportáží na webu. „Stačí kliknutí a povědomí o těžkém životě dětí, které podporujeme, se rozšíří mezi širokou veřejnost,“ vysvětluje.

Tak hurá do toho!