Vyhodnocení dopravní akce Smajlík

V pondělí 18. 6. se na ZŠ Bítovská uskutečnilo vyhodnocení akce Smajlík, kterou organizovala MČ Praha 4 a Policie ČR. Akce byla zaměřená na bezpečnost silničního provozu a účastnily se jí i 4. třídy naší školy. Bližší informace již byly zveřejněny na webu školy. Každá zúčastněná třída obdržela upomínkové předměty a diplom. Speciální ocenění byla předána dětem, které zvládly test bez chyby. Z našich čtvrťáků to byli Eva Korousová ze 4.A, Aneta Žďárská a Kristýna Hrdličková ze 4.B, Bára Meduňová ze 4.C, Jonáš Fiala a Jára Štěpánek ze 4.D.

Po vyhodnocení byl pro děti připraven bohatý program, při kterém si mohly vyzkoušet zásady první pomoci, jak se drží policejní zbraň, kam správně umístit reflexní prvky a dokonce si pohladit speciálně vycvičené koně.

Bylo to velmi příjemné a poučné dopoledne. Všem organizátorům moc děkujeme.

Květa Šrámková

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2018-06-Vyhodnoceni-akce-Smajlik/