Žáci 2. B v divadle Minor

Dnes třída 2. B strávila příjemné dopoledne v divadle Minor. Počasí bylo sice od rána uplakané, ale my jsme si nenechali zkazit náladu a na představení Polní žínka Evelínka jsme se opravdu těšili.

Před odchodem zeškoly jsme si připomněli, jak se máme chovat v prostředcích MHD a v divadle, proto nám cesta utíkala jako po másle. Na místo jsme dorazili s malým předstihem, a tak jsme se stačili v příjemném prostředí divadla Minor i nasvačit.

Potom už nic nebránilo tomu, aby představení začalo. Děti byly jako pěna a pečlivě sledovaly každé šustnutí, které se na jevišti odehrálo. Seděli jsme totiž v předních řadách a hercům jsme hleděli přímo z očí do očí.

Na zpáteční cestě do školy jsme se plni dojmů společně shodli, že se představení všem moc líbilo. Moc jsme si to užili.

Olga Zůnová

http://filosofska.rajce.idnes.cz/2019-10-Minor-2B/