Zdravá strava školákům

Po roce se opět vracíme k projektu Zdravá strava školákům, ve kterém chceme s panem Richardem Husovským, který projekt pro naši školu zajistí, využít zkušenosti z minulých let a posunout povědomí studentů o zdravé stravě a zdravém životním stylu zase o kousek dopředu.

Potřebu této iniciativy zřejmě všichni vnímáte, ale je možné, že každý z jiné perspektivy. Z toho důvodu bychom chtěli v letošním školním roku rozdělit projekt na 3 celky – pitný režim, zelenina a ovoce. Každý celek bude obsahovat tyto části, kde každá bude mít svou cílovou skupinu:

  • Přednášky pro rodiče a učitele – každý celek
  • Články pro rodiče a učitele
  • Přednášky pro žáky
  • Příprava informací a aktivit pro tematické měsíce: Vody, Ovoce a Zeleniny
  • Organizace měsíce vody, měsíce zeleniny a měsíce ovoce.

V případě, že byste chtěli p. Husovskému v této aktivitě pomoci, doporučujeme navštívit jeho přednášky, na kterých byste si spolupráci mohli domluvit.

Věříme, že tento projekt podpoříte svou účastí na přednáškách a i vlastní aktivitou, která bude prospěšná pro změnu u vás a vašich dětí.