Centrum volného času – kroužky 2021/22

V sekci Ke stažení – Centrum volného času jsme připravili nabídku kroužků pro letošní školní rok 2020/2021.

Kroužky pořádané školou začnou v pondělí 4. 10. 2021. Platba, není-li uvedeno jinak, je vždy na jedno pololetí. Platba proběhne bezhotovostně, přihlášený žák obdrží od vedoucího kroužku číslo účtu a specifický symbol.

Variabilní symbol žáci z 2. – 9. ročníku obdrželi loni. Žáci 1. ročníku letos. Noví žáci jej obdrží od svého třídního učitele. Je po celou dobu školní docházky neměnný. S platbou vyčkejte na pokyn vedoucího kroužku! Více informací naleznete v sekci Důležité – Platby.

Objednávání bude spuštěno v pondělí 13. září v 9:00 a ukončeno následující týden v pondělí 20. září ve 20:00. Po spuštění bude umožněna registrace, kdy rodič vytvoří v systému nový účet pomocí odkazu níže. Po přihlášení do systému lze vybrat kroužek a pokud je v něm v dané chvíli volná kapacita, je možné na něj dítě objednat pomocí odkazu v příslušném řádku v tabulce. Následně je nutné objednávku po zkontrolování údajů na další stránce potvrdit.

Přihlášku na kroužky CVČ odešlete na https://krouzky.zsfilosofska.cz.

Icon

Nabídka kroužků CVČ ve školním roce 2021/2022
Stáhnout

 

Nabídky kroužků našich partnerů

Níže naleznete letáky s nabídkami kroužků našich partnerů – Florbal FBK Olymp, kurzy inline bruslení, Kiddum Lego robotika, nabídku od krouzky.cz a latinsko-americké a standardní tance.